Logo Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachingu
Napisz do nas -

Partnerzy / Patroni


FIVE-BIURO to wirtualne biuro w centrum Poznania, oferujące elastyczny wynajem gabinetów, pomieszczeń do spotkań oraz sal konferencyjno-szkoleniowych przy ulicy Młyńskiej oraz Poznańskiej.
W ofercie znajdą Państwo także sprzedaż gotowych spółek, pomoc w założeniu działalności, adresy do rejestracji firmy, a także prowadzenie administracji i sekretariatu.
Zapraszamy


Portal Agile.pl powstał z myślą o szerzeniu wiedzy związanej z metodykami agile wśród polskich internautów. Celem jest stworzenie społeczności świadomie używającej zwinnych metodyk. Chcemy aby członkowie naszej społeczności na drodze samodzielnych eksperymentów oraz wymiany doświadczeń przyczyniali się do ciągłej poprawy jakości projektów, w których będą brać udział.

 


Rozwój jest nieodłącznym elementem życia każdego czowieka, różnimy się tylko poziomem świadomości zachodzących zmian i świadomością kierowania tą zmianą. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie pomocy w świadomym kierowaniu zmianą osobistą, zmianą w systemach rodzinnych, zmianą w zespołach, w firmach.


Umocnimy Twój szybki rozwój poprzez profesjonalnie przeprowadzony coaching, trening biznesowy, doradztwo i mentoring. Chcemy stwarzać przestrzeń, w której odkryjesz swoje możliwości działania, wartość, potencjał, a także indywidualną drogę do radości i spełnienia w życiu prywatnym i w pracy.

Centrum Szkoleń i Coachingu specjalizuje się w organizowaniu efektywnych i kompleksowych szkoleń. Każdy program szkoleniowy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Twoich, bądź też Twoich pracowników. Wspieramy firmy, w ich ciągłym rozwoju, po to by mogły jeszcze efektywniej wykorzystać potencjał, który w nich drzemie. Rozwijamy umiejętności pracowników, podwyższamy ich kompetencje, by praca przynosiła im satysfakcję, oraz by mogli jeszcze wydajniej i skuteczniej pracować.

 


Tomasz Szwed - Programy Szkoleniowe to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku, założona w Poznaniu w 2000 roku przez Tomasza Szweda. Firma realizuje szkolenia w dwóch kategoriach: szkolenia menedżerskie i szkolenia sprzedażowe. Dodatkowym zakresem usług firmy jest praca indywidualna z Klientem w formie IMPR (Indywidualnych Menedżerskich Programów Rozwojowych) oraz coachingu.

Wszystkie szkolenia budowane są w oparciu o szczegółową analizę potrzeb Klienta i po dokładnym określeniu celu przedsięwzięcia szkoleniowego.

Efektywność i zdrowy rozsądek to dwa filary naszych szkoleń!
Zapraszamy do współpracy.

Top