coach, trener biznesu, szkoleniowiec

Pedagog, absolwent Wydziału Nauk Społecznych UAM oraz podyplomowego studium marketingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i psychologii społecznej w praktyce w SWP.

Szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje menedżerskie zajmuje się od 1996 roku. Od 1997 r. do 2000 r. był właścicielem poznańskiego oddziału DynaMind Studium Technik Umysłowych, gdzie organizował i prowadził szkolenia otwarte i „in company”.

Od 2000 roku prowadzi własną działalność szkoleniową pod nazwą TS – Programy Szkoleniowe i współpracuje z m.in. Wyższą Szkołą Bankową, Wydziałem Szkoleń i Rozwoju BRE Banku, Towarzystwem Edukacji Bankowej, Międzynarodową Szkołą Bankowości i Finansów, Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Posiada certyfikat metody Thomas International. Ukończył specjalistyczny program szkoleniowy train the trainer z zakresu coachingu i zarządzania przez coaching (IMPACT POLSKA). Wdrażał i brał udział w projekcie rozwoju indywidualnego (executive coaching) dla dyrektorów placówek sieci detalicznej BRE BANKU jako coach. Promotor na kierunkach Psychologia Zarządzania oraz Zarządzanie i Administracja. Konsultant merytoryczny i autor programu na Podyplomowym Studium Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu i Szczecinie. Sesje coachingowe (głównie executive coaching) prowadzi od 2004 roku. W coachingu ceni zdrowy rozsądek i bezpośredni kontakt z klientem, nie będąc fanem nowoczesnych form komunikacji typu skype.

Mąż, tata Weroniki i Zosi, ceniący życie z dala od miejskiego zgiełku.

Jego motto:

...życie nie jest do sprawiedliwości, ino do miłości.Ks. Józef Stanisław Tischner

Tomek