trener biznesu, szkoleniowiec, coach

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, kierowaniu zespołami, tworzeniu ocen pracowniczych, coachingu menedżerskim oraz konstruowaniu, przeprowadzaniu i wdrażaniu projektów szkoleniowo-doradczych.

W latach 1996 – 2003 pracował jako trener wewnętrzny – Warta Vita SA, Allianz SA, Ergo Hestia SA. Od 1999 roku prowadzi własną firmę i samodzielnie realizuje projekty szkoleniowo-doradcze dla handlowców, specjalistów, menedżerów wszystkich szczebli m.in. dla firm takich jak: Athena Sp. z o.o., Grupa Bumar, Generali Group, Drukarnia Skarbowa, FinLife S.A., KRUK S.A., Grupa LOTOS, PKN ORLEN, Maxcess Sp. z o.o., Telekomunikacja Polska, Thomson Multimedia Polska Sp. z o.o., PLL LOT S.A. Ma przepracowane ponad 1200 dni szkoleniowych. Od 2006 r. jest wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie wykłada coaching oraz controlling personalny.

Specjalizuje się w coachingu menedżerskim oraz w biznes coachingu.

Jego motto:

Patrzenie na to co przed tobą daje więcej możliwości niż oglądanie się za siebie.

Dlaczego coaching?

Coaching to synonim rozwoju, a rozwój ludzi interesuje mnie od zawsze. Dobrze współpracuje mi się z ludźmi, którzy robią to co do nich należy i jeszcze trochę więcej.

Rafał