akredytowany coach ACC IFC, trener rozwoju osobistego, mentor

Założycielka i pomysłodawczyni stowarzyszenia.

Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza -Filologia Polska, Uniwersytetu Warszawskiego - Audyt Strategiczny, Wyższej Szkoły Bankowej - Coaching, Akademii Trenera i Studium Racjonalnej Terapii Zachowań.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania ludźmi, głównie w procesach usprawnienia komunikacji wewnętrznej w firmie oraz oceny i rozwoju pracownika. Pracuje jako trener kompetencji menedżerskich. Bardzo bliskie są jej aspekty rozwoju pracownika w organizacji. Od 2009 roku pełni funkcję audytora, współpracuje z firmami, instytucjami na terenie całego kraju. Kocha sport, fotografię oraz podróże. Organizuje warsztaty rozwojowe w ramach coaching travel (www.alchi.eu ).Jej znakiem rozpoznawczym jest promienny uśmiech i wiara w to, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się chce!

Specjalizuje się w biznes coachingu, zmianie nawyków i coachingu kariery.

Dlaczego coaching?

Zastanawiasz się , gdzie chcesz być za 5 lat? Nie masz czasu na pasję? Twoje marzenia to ciągle plan? Masz wiele możliwości, by to zmienić. Jedną z nich jest rozmowa ze mną. Jestem coachem, który pomoże Ci odkryć nowe, dobre pomysły i udzieli wsparcia w ich realizacji. Z entuzjazmem będę Ci towarzyszyć w tym, byś poprawił jakość swojego życia! Pamiętaj, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku...

Monika