trener, coach

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych UAM w Poznaniu - Socjologia oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu - Coaching. 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Klientami jej byli między innymi oficerowie WP, pracownicy korporacji, dzieci, młodzież. Pracowała z osobami niepełnosprawnymi i pacjentami onkologicznymi. Ma za sobą praktykę dziennikarską, publikacje naukowe a obecnie pisze artykuły głównie dotyczące relacji. Od czasu ukończenia studiów prowadzi szkolenia i kursy z j. angielskiego, socjologii i psychologii społecznej. Współpracowała z Wydziałem Studiów Edukacyjnych UAM, zajmując się tematyką ról płciowych, szczególnie rolą ojca, a także wzorca męskości we współczesnym świecie.

Od lat jej pasją jest coaching.

Obecnie w trakcie procesu certyfikacji Polskiego Instytutu Coachingu Prowokatywnego. 

Specjalizuje się w life coachingu, work-life balance oraz coachingu kariery. Uwielbia charty, fotografowanie, grę w golfa i nieograniczoną przestrzeń. 

Dlaczego coaching?

Wieloletnia praca z ludźmi pokazuje mi nieustannie, że oprócz realizacji czysto edukacyjnych celów, moi klienci bardzo często potrzebują wsparcia w rozwoju, w zmianie a przede wszystkim niezachwianej wiary w ich zasoby. 
W coachingu metaforycznie otwieram drzwi, za którymi ujrzysz początek nowej, świadomej drogi. Pomogę Ci zyskać kontakt z samym sobą, tak aby kolejnym Twoim krokiem było  świadome projektowanie przyszłości a w konsekwencji znacznie lepsza jakość życia.

Jej motto:

Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości jakie masz.Zig Ziglar