Logo Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachingu
Napisz do nas -

Misja i wartości

Misja

Naszym celem jest efektywne i kompleksowe wspieranie rozwoju Klientów poprzez profesjonalnie przeprowadzony coaching, trening biznesowy, mentoring i terapię psychologiczną. Chcemy stwarzać naszym Klientom przestrzeń do wzrostu, zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Przestrzeń, w której odkryją swoją wartość, potencjał, możliwości działania, a także indywidualną drogę do radości i spełnienia w życiu prywatnym i w pracy.

Filary naszego stowarzyszenia

Przełamywanie barier

Człowiek może się nieustannie rozwijać. Może doskonalić siebie i każde swoje działanie w życiu. Może wzrastać, by stać się najlepszą wersją samego siebie. Na drodze rozwoju niejednokrotnie napotyka własne ograniczenia, granice. Wierzymy, że przełamywanie tych barier jest możliwe.

Radość życia

Rozwój człowieka ma sens szczególnie wtedy, jeśli idzie w parze ze wzrostem odczuwanej radości z życia, sukcesów, postępów, z całego siebie. Współczesny świat bardzo potrzebuje ludzi spełnionych, szczęśliwych, którzy wiedzą skąd pochodzi uśmiech na ich twarzach. Wierzymy, że radość jest ważna.

Poszukiwanie mocy

Każdy człowiek jest w stanie odkryć w sobie źródło własnej mocy. Źródło tego, co stanowi o jego niepowtarzalności. Źródło, którego odkrycie jest niezbędne, by skutecznie zmagać się z wyzwaniami zarówno najbliższej codzienności, jak i odległej przyszłości. Jesteśmy świadomi, że prawdziwa moc jest w Tobie.

Wzajemny szacunek

Każdy człowiek zasługuje na głęboki szacunek. W naszej pracy zauważamy i szanujemy potrzeby innych ludzi, ich myśli, emocje, aspiracje i wizje. Dbamy, by kierować na Ciebie naszą uwagę oraz by nasz praca stwarzała dla Ciebie wymierną wartość. Wiemy, że głęboki szacunek dla siebie nawzajem jest ważny.

Głęboka współpraca

Współpracując z innymi ludźmi człowiek zrobi i osiągnie więcej. Potrzebujemy innych, by uczyć się, otrzymywać wsparcie i inspirację, by doświadczać akceptacji i zrozumienia. Dzięki innym mamy szansę spojrzeć na swoje możliwości w nowym świetle, mamy okazję poszerzać nasze horyzonty. Jesteśmy przekonani, że współpraca jest ważna.

Top