Logo Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachingu
Napisz do nas -
 • 30.03.2015 Rozwój osobisty

  Work-life balance - pułapki myślenia

  Jakże często modne hasła prowadzą nas do stereotypowego myślenia. A stereotypy prowadza na manowce, łapią w pułapki. Z takim modnym hasłem rozprawia się Anna Ceranek-Dadas.

  czytaj więcej
 • 19.03.2015 Wydarzenia

  Dni Kariery 2015

  Po raz pierwszy w ramach Dni Kariery utworzono Strefę Doradztwa, w której to strefie WSC zajmowało dwa stoiska. Każde z nich poświęcone było innemu obszarowi, tj. „Work-Life Balance” oraz „Coaching w Twojej Ścieżce Kariery”. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Celem WSC było propagowanie idei coachingu wśród młodych osób, wchodzących dopiero na rynek pracy i wskazywanie możliwości jego wykorzystania w każdym z obszarów.

  czytaj więcej
 • 30.05.2014 Wydarzenia

  Jak mówić, żeby cię słuchali? Jak słuchać, żeby rozumieć?

   – czyli wszystko to, co powinieneś wiedzieć o komunikacji.

  Instytut Filologii Romańskiej UAM oraz Wielkopolskie Stowarzyszenie Coachingu w ramach Seminarium Specjalizacyjnego „FORMAZIONE PROFESSIONALE” i współpracy z otoczeniem gospodarczym zapraszają studentów Instytutu Filologii Romańskiej UAM na warsztaty.

  • Warsztaty odbędą się 3.06.2014, w godz. 15:00-16:30 w sali C2
  • Prelekcję wygłoszą: mgr Monika Kawczyńska i mgr Blanka Kordylewska
  • Spotkanie poprowadzi dr Beata Szpingier (Zakład Językoznawstwa Włoskiego i Praktycznej Nauki Języka Włoskiego IFRom UAM)
 • 16.05.2014 Wydarzenia

  Zarządzanie sobą w czasie

  Wspólne działania Instytutu Filologii Romańskiej UAM oraz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachingu realizowane są w postaci serii warsztatów w ramach Seminarium Specjalizacyjnego „Formazione Professionale”. Kolejne warsztaty pt. „Zarządzanie sobą w czasie”, prowadzone przez mgr. Rafała Wojciechowskiego, odbyły się 13 maja br. w Collegium Novum UAM.

  Uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się z tematyką dotyczącą metod organizacji czasu. Głównymi wątkami problemowymi zajęć były: zasady wyznaczania celów i priorytetów, co jest ważne a co pilne oraz jak rozpoznać i zapanować nad „złodziejami” czasu.

 • 16.05.2014 Wydarzenia

  Warsztaty w ramach współpracy z IPS we Wrocławiu

  W ramach współpracy z Instytutem Psychologii Stosowanej we Wrocławiu, w dniach 26-27.04.2014 oraz 10-11.05.2014 odbył się warsztat oparty na procesie coachingowym. Moduł obejmował ćwiczenia pozwalające  przyjrzeć się własnym celom, wartościom oraz własnej motywacji. Uczestnicy warsztatu coachingowego odpowiadali sobie na pytania - kim jestem? dokąd zmierzam? jakimi wartościami kieruję się w życiu? jak przeobrażę swoje marzenia w realny cel?

  Warsztat prowadziła mgr Hanna Tomaszewska

 • 20.03.2014 Wydarzenia

  Efektywna komunikacja w życiu osobistym i zawodowym.

  Drogowskazy KarieryZapraszamy na wykład z wykorzystaniem technik coachingowych.

  Wykład dla studentów w ramach ogólnopolskiej akcji "Drogowskazy Kariery". Wykład odbędzie się we wtorek 25 marca 2014 r. w godz. 16.20-17.50 na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

  Tematem wykładu będzie Efektywna komunikacja w życiu osobistym i zawodowym. Wykład z wykorzystaniem technik coachingowych. Poprowadzą go Blanka Kordylewska i Monika Kawczyńska.

   

 • 15.10.2013 Wydarzenia

  Kreatywne myślenie

  W sobotę 12. października br. odbyło się kolejne szkolenie zorganizowane przez nas dla nas, w ramach kontynuowania dobrej tradycji szkolenia samych siebie, aby móc lepiej i efektywniej służyć naszym Klientom.

  czytaj więcej
 • 15.08.2013 Wydarzenia

  Działalność Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachingu rozpoczęta

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu uzyskania pełnej informacji dotyczącej świadczonych przez nas usług.

Członkowie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachingu
Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Życie stanie się bardziej podniecające i interesujące. Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi.Albert Camus
Top