coach

Absolwent Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu: Business English, Zarządzania Marką na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Specjalista od nowoczesnej komunikacji marketingowej. Od kilkunastu lat pracuje w branży reklamowej, zajmuje się m.in.: realizacją komunikacji reklamowej, kształtowaniem pozycji marki i firmy na rynku, psychologicznymi aspektami zachowań rynkowych, efektywnym planowaniem kampanii reklamowej oraz budowaniem trwałej przewagi konkurencyjnej nowych marek na rynku.

Jego przygoda z coachingiem zaczęła się od zainteresowania Programowaniem Neurolingwistycznym, technikami terapeutycznymi Miltona H. Eriksona, stosowanym przez niego językiem oraz metodologią pracy z pacjentami. Coaching był naturalną konsekwencją tej fascynacji oraz pogłębieniem zdobytej wiedzy.

Specjalizuje się w life coachingu - coaching bezpośredni oraz przez skype.

Dlaczego coaching?

Sztuka coachingu, którą zdobyłem poszerzyła moje kompetencje, pogłębiła samoświadomość oraz wyznaczyła nowe szersze ramy działania. Jako coach zajmuję się life coachingiem. Jeśli chcesz dokonać wewnętrznej metamorfozy oraz jesteś na nią gotowy, to jestem do Twojej dyspozycji.

Radek