trener rozwoju osobistego, coach

Ukończył m. in. studia z zakresu Doradztwa Personalnego i Organizacyjnego w Katedrze Psychologii UMK w Toruniu i studia podyplomowe na kierunkach: Akademia Trenera oraz Coaching w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w dziale HR (rekrutacje, szkolenia, systemy ocen okresowych, systemy motywacyjne). Dzięki wykształceniu i bogatemu doświadczeniu zdobył szeroką wiedzę z zakresu komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem, zarządzania emocjami, wystąpień publicznych, rekrutacji pracowników, współpracy w zespole, zarządzania zmianą, budowania autorytetu lidera, motywowania pracowników.

Specjalizuje się w life i biznes coachingu, a także w indywidualnych treningach rozwoju osobistego.

Dlaczego coaching?

W coachingu interesuje mnie ciągły rozwój człowieka poprzez poszerzanie jego samoświadomości. Wierzę, że odkrywanie swoich potrzeb, myśli i wartości prowadzi nas do autentycznej, spontanicznej i trwałej zmiany. Myślę, że możliwy jest kontakt z własnym wnętrzem, sercem, nauczenie się otwartego słuchania samego siebie. Prowadzę sesje coachingowe z przekonaniem, że człowiek może znaleźć w sobie pełną akceptację dla siebie, innych, dla świata, może żyć z odwagą i szacunkiem dla każdego dnia, może stać się swoimi najśmielszymi marzeniami.

Maciej