Coach, mentor, trener.

Chociaż przede wszystkim kobieta spełniona i mama dwóch cudownych chłopaków (22-letniego Pawła i 2- letniego Tymona).

Posiada wieloletnie doświadczenie managerskie w sprzedaży. Budowała i zarządzała zespołami sprzedażowymi. Pracowała m.in. jako kierownik sprzedaży, kierownik produktu. Obecnie pracuje jako kierownik w dziale marketingu i reklamy w lokalnych mediach.

Przygodę z coachingiem rozpoczęła w korporacji, w której pracowała. Zafascynowało ją to  i postanowiła zgłębić temat. Ukończyła w związku z tym coaching na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Na tej samej uczelni ukończyła Psychologię Zarządzania i Akademię Trenera.

Jest ekspertem w dziedzinie budowania zespołów sprzedażowych, motywowania i komunikacji. Jej pasją jest człowiek. Jego zachowania, źródła motywacji, demotywacji.

Specjalizuje się w coachingu biznesowym z racji doświadczenia, jakie nabyła podczas swojej pracy zawodowej. Fascynują ją również zagadnienia z coachingu rodzicielskiego. Jest mamą, która wychowuje dziecko w oparciu o metodę nvc (wychowywanie bez przemocy). Uważa, że relacje z dzieckiem należy budować od jego pierwszych chwil życia. Rozmowa jest najbardziej konstruktywną forma porozumiewania się.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności jako coach.  

Jako coach – inspiruje.

Masz problem, gotowy cel a nie wiesz od czego zacząć. Joanna zaprasza Cię na spotkanie. Poprowadzi Cię i odkryjesz nowe, własne zasoby, możliwe rozwiązania, których teraz nie dostrzegasz. Będzie to niezwykła i pełna niespodzianek przygoda.

W życiu kieruje się dewizą „Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”.

W życiu kieruję się dewizą:

Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Życie stanie się bardziej podniecające i interesujące. Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi.Albert Camus