coach, mentor, trener

bardzo często w odwrotnej kolejności

                                                                                                     

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langnego we Wrocławiu, kierunku Stosunki Międzynarodowe – Handel Zagraniczny oraz Wyższej Szkoły Bankowej na Coachingu i Akademii Trenera.

Posiada 10 – letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej na stanowiskach sprzedażowych i kierowniczych. Obecnie wspiera w podejmowaniu życiowych zmian klientów indywidualnych oraz opracowuje i realizuje plany szkoleniowe  współpracując z TEB Edukacja Sp. z o.o. gdzie również wykłada komunikację interpersonalną.

Jako coach : towarzyszy, jest blisko, czasem prowokuje

Jako trener : prowadzi, wspiera, angażuje i jest coachem ,  jest pełna zapału i chęci do tworzenia nowych autorskich programów szkoleń wynikających z potrzeb ludzi chcących rozwijać się dalej.

Prywatnie jest mamą 6 - letniego Tomka i 3 - letniego Kuby… to dzięki nim zgłębia i praktykuje coaching rodzicielski.

Miłośniczka życia, zapalona crossfiterka, łapiąca swoją własną równowagę w życiu…

Dlaczego coaching?

Bo obchodzi różne mechanizmy takie jak np.  opór,  bo zaprasza do porzucenia ram i schematów, bo  wykorzystuje potencjał i uruchamia nas ludzi i wtedy….. oj dzieje się! Dzięki temu dochodzimy do rozwiązań a najważniejsze jest to, że działamy. Jeśli jesteś zainteresowany tym aby działo się więcej i bardziej to serdecznie zapraszam. 

Joanna